REM People, Microsoft for Startups Founders Hub programıyla hızlanıyor

REM People, Microsoft for Startups Founders Hub programıyla hızlanıyor

1185 kez görüntülenmiştir.

REM People, Microsoft for Startups Founders Hub programıyla hızlanıyor

Yeni nesil perakende analitiği şirketi REM People, Microsoft’un girişimleri desteklediği programı Microsoft for Startups Founders Hub’a katıldı. REM People, destek ve mentorluğu bir arada sunan programla birlikte Ar-Ge çalışmalarında hızını artırarak büyüyecek

Yapay zekâ tabanlı çoklu kanal perakende uygulama yönetimi çözümleri sunan yeni nesil perakende analitiği şirketi REM People, Microsoft’un girişim destek programı kapsamına girdi. Microsoft’un girişim inisiyatifi olan Microsoft for Startups Founders Hub programı, girişimlere ihtiyacı olan çeşitli destekleri sağlıyor. REM People, destek ve mentorluğu bir arada sunan bu programla birlikte Ar-Ge çalışmalarında hızını artırarak büyümeyi hedefliyor.

Destekle neler yapılacak?

REM People, söz konusu programla birlikte Microsoft’un tüm yeteneklerini kullanmaya hazırlanıyor. Yazılım geliştirme aşamasında kullanılan araçlar ve yazılımları kapsayan bu destekle birlikte REM People, yazılım çalışmalarında eğitim maliyetlerini düşürürken doğruluk oranını artıracak. Bilgisayarlı görü çalışmalarında test sayısını artırırken müşterilerine daha hızlı ve yüksek hassasiyetli hizmet verebilecek. Microsoft for Startups Founders Hub kapsamında sermayeye ulaşım imkanı sunulurken mentorluk desteği de verilerek teknoloji girişimlerinin yolundaki engeller kaldırılıyor. Her işletmeye özel bir yol haritası geliştirerek uçtan uca destek sağlanıyor. Programa dahil olan start-up’lar Microsoft teknolojilerine ve teknik desteğe ücretsiz şekilde erişiyor. Founders Hub; GitHub ve Teams gibi iş geliştirme ve iş birliği araçlarına ek olarak bir kredi de sunuyor.

Yerli yazılımla dünyaya açıldı

2015 yılında Türkiye’de kurulan REM People, İstanbul ve Dubai’den sonra geçtiğimiz ay Londra ofisini açarak Avrupa’daki büyüme hamlesini güçlendirdi. Tamamen yerli yazılımla global şirketlere yeni nesil perakende analitiği hizmeti sunan REM People, halen 50’den fazla ülkede, alanında lider 120 kuruma hizmet veriyor. REM People, Microsoft for Startups Founders Hub programıyla teknoloji alanında gelişimini hızlandırmayı planlıyor.

Yüzde 100 yerli yazılım çözümleriyle yapay zeka ve derin öğrenme yoluyla kurumların verimliliklerini artıran REM People, anlık görüntü tanıma teknolojisiyle saha satış ekiplerinin çektiği fotoğrafları analiz ediyor ve reyonlardaki ürünleri gözlüyor. Yapay zekanın ilerisine geçerek derin öğrenme ile analizler yapan REM People’ın analizleri müşterilerinin daha hızlı aksiyon alması için kullanılıyor.

ETİKETLER :
EKİCİİİ EKİCİ EKİCİ

ÖNERİLEN HABERLER

BEYMEN BAKERY PLUS BEYMEN CLUB PAYNET 300 X 250 KARE BANNER-1 PAYNET KARE BANNER
DANET BANNER-2 DANET BANNER-1 BEYMEN.COM VİVİDENT SAKIZ 300 X 250 KARE BANNER