Food For You üçüncü kez gerçekleşiyor

Food For You üçüncü kez gerçekleşiyor

Bu haber 1410 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

İlk kez Eylül ve Ekim aylarında düzenlenen “Food For You” etkinliği lezzet tutkunlarını bir kez daha Akmerkez’e davet ediyor. 9-13 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlikte misafirler birbirinden özel markaların gurme tatları ile lezzet dolu bir yolculuğa çıkacak.

Akmerkez’in yoğun ilgi gören etkinliği “Food For You” 9-13 Kasım tarihleri arasında Food Court katında bir kez daha damak tadına düşkün misafirlerini ağırlayacak. Etkinlik kapsamında misafirler sevilen markaların en özel ürünlerini keşfederken, tadım aktiviteleri ile de benzersiz tatlar eşliğinde keyifli anlar yaşayacak.

El yapımı, doğal ve yöresel lezzetleri ile Bi Dolu Çiğ Köfte; birbirinden lezzetli donutları ile Donuts Coffee House; doğal köy ürünleri ile Eski Tatlar Dükkanı; üçüncü nesil kahveleri ile Fain Coffee Works; doğal badem ezmeleri ile Food Packer; birbirinden lezzetli baklavaları ile Gaziantepli Babazade Baklavaları; nefis artizan lezzetleri ile Mendel’s; glutensiz, vegan ve %100 doğal içerikli ürünleri ile Mon Food Co; lezzetli bubble tea’leri ile Monster Tea Shop; bitkisel protein toz karışımları ile Nut Ordinary; nefis lezzetleri ve kahveleri ile Romy’s Bakery; %100 doğal ve katkısız lezzetleri ile Sisters & a Princess ve lezzetli dondurmaları ile Vita Mia Gelato, Food For You’da yerini alarak misafirlere lezzet şöleni yaşatacak.

ETİKETLER :
EFOR ÇAY EKİCİİİ EKİCİ EKİCİ

ÖNERİLEN HABERLER

BEYMEN BAKERY PLUS BEYMEN CLUB PAYNET 300 X 250 KARE BANNER-1 PAYNET KARE BANNER
DANET BANNER-2 DANET BANNER-1 BEYMEN.COM VİVİDENT SAKIZ 300 X 250 KARE BANNER