KFC Türkiye, İkonik Kovasını Yeni Yıla Özel Yeniden Tasarladı!

KFC Türkiye, İkonik Kovasını Yeni Yıla Özel Yeniden Tasarladı!

1147 kez görüntülenmiştir.

KFC Türkiye, tüketicilerin keyifli anlarına eşlik etmek için yürüttüğü projelere bir yenisini daha ekleyerek İllüstratör ve Tasarımcı Murat Kalkavan'ın tasarladığı yeni yıl temalı kovalar ile yeni yıl coşkusuna ortak oluyor.

İŞ Gıda çatısı altında hizmet veren KFC Türkiye, ikonik kovasının tasarımını kısa bir süreliğine İllüstratör ve Tasarımcı Murat Kalkavan'ın hazırladığı yılbaşı kovası tasarımı ile değiştirerek yeni yılı coşkuyla karşılamaya hazırlanıyor. Özel tasarım kovalar 21 Kasım itibarıyla aralık ayı boyunca tüm restoranlarda verilen kova siparişlerinde lezzet tutkunlarına eşlik edecek. Ayrıca KFC Türkiye’de bir yılbaşı klasiği olan Kutlama Kovası, bu döneme özel 2 kanat hediyesi ile sunulacak.

Özel tasarım kovaları KFC severlerle buluşturmak için heyecanlı olduklarını belirten KFC Türkiye CMO’su Özkan Özyavuz, Her adımımızın arkasında müşteri odaklı, yenilikçi pazarlama stratejimiz yatıyor. Kolay erişilebilirliği önceliklendirdiğimiz yapımızla tüketicilerin keyifli anlarında akıllarına gelen ilk marka olmak bizim için çok kıymetli. İkonik kova menülerimizin Türkiye’de 30 yılı aşkın süredir tüketicilerimizin keyifli paylaşım anlarına eşlik ettiğini ve bu anlara lezzet kattığını biliyoruz. Buradan hareketle ikonik KFC kovamızı yılbaşına özel yeniden tasarlayıp yılbaşı heyecanını paylaşmaya teşvik etmeyi amaçladık. Özellikle son iki yıldır reklam kampanyalarımızda uyguladığımız eğlenceli ve samimi marka dilini şimdi de İllüstratör Murat Kalkavan imzalı tasarımlarımızla ikonik kovalarımıza da yansıttığımız için mutluyuz. Yeni projemizle misafirlerimizin sofralarını süslemeyi ve her zaman olduğu gibi bu en özel anlarında da onlara eşlik etmeyi hedefliyoruz” dedi.

ETİKETLER :
EKİCİİİ EKİCİ EKİCİ

ÖNERİLEN HABERLER

BEYMEN BAKERY PLUS BEYMEN CLUB PAYNET 300 X 250 KARE BANNER-1 PAYNET KARE BANNER
DANET BANNER-2 DANET BANNER-1 BEYMEN.COM VİVİDENT SAKIZ 300 X 250 KARE BANNER