Doğuş Çay’ın Yeni Reklam Yüzü Çağla Şikel Oldu

Doğuş Çay’ın Yeni Reklam Yüzü Çağla Şikel Oldu

Bu haber 1391 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Türkiye’nin en güzel çayı Doğuş Çay’ın ‘Her Doğuş Yeniden Doğuş’ sloganıyla çektiği reklam filmi gösterime girdi. Yeni reklam filminde markanın yeni yüzü olan ünlü manken ve sunucu Çağla Şıkel, güne daha keyifli ve enerjik başlamak için herkesi Doğuş Earl Grey içmeye davet ediyor.

Hayatı güzelleştiren ve lezzetleriyle fark yaratan Doğuş Çay’ın yeni marka yüzü Çağla Şıkel oldu. ‘Her Doğuş Yeniden Doğuş’ sloganıyla yayınlanmaya başlayan reklam filminde oynayan Çağla Şıkel dansı ve enerjisiyle dikkat çekiyor.

Ünlü manken ve sunucu Çağla Şıkel, çay severleri güne Doğuş Earl Grey ile keyifle başlamaya çağırıyor. Bergamot tadıyla Doğuş Earl Grey, her yudumda enfes kokusu ile yeniden doğmuş gibi hissettiriyor.

Güne, müzik ve dans eşliğinde oldukça keyifli başlayan Çağla Şıkel’in herkesi Doğuş Earl Grey içmeye davet ettiği reklam filminin yönetmenliğini Aksel Özcan, yapımını ise Atlantik Film üstlendi. Doğuş Çay ve Çağla Şıkel’in iş birliği yeni reklam filmleriyle devam edecek.

REKLAM KÜNYESİ

REKLAMVEREN: DOĞUŞ ÇAY, MARKA: DOĞUŞ EARL GREY, KREATİF REKLAM AJANSI: GENNA ISTANBUL, KREATİF GRUP: NİLÜFER GÜLATA, BURAK AKINCIOĞLU, GÖKHAN ÜSTÜNEL, CÜNEYT ÖZTÜRK, AYKUT TAŞKIN, YAPIM ŞİRKETİ: ATLANTİK FİLM, YAPIMCI:  KAAN MESTUT, YÖNETMEN: AKSEL ÖZCAN

 

ETİKETLER :
EFOR ÇAY EKİCİİİ EKİCİ EKİCİ

ÖNERİLEN HABERLER

BEYMEN BAKERY PLUS BEYMEN CLUB PAYNET 300 X 250 KARE BANNER-1 PAYNET KARE BANNER
DANET BANNER-2 DANET BANNER-1 BEYMEN.COM VİVİDENT SAKIZ 300 X 250 KARE BANNER