Penti CEO’su Mert Karaibrahimoğlu ‘En Beğenilen CEO’ Seçildi.

Penti CEO’su Mert Karaibrahimoğlu ‘En Beğenilen CEO’ Seçildi.

1603 kez görüntülenmiştir.

Türkiye’nin En Prestijli Liderlik Ödülleri olarak tarif edilen,  demokratik ve şeffaf ödüllendirme sistemi ile tüm sektörlerden büyük beğeni kazanan ‘Altın Lider Ödülleri’nin 2022 yılı sonuçları belli oldu.

Türk iş dünyasında 45.000’den fazla çalışanın oylarıyla belirlendiği ‘Altın Lider Ödülleri’nde aldığı yüksek oyla Penti CEO’su Mert Karaibrahimoğlu Altın Liderlerden biri olarak ‘En Beğenilen CEO’ seçildi.

Raffles Otel’de gerçekleşen ödül gecesinde ödülünü alan Mert Karaibrahimoğlu, yaptığı konuşmasında Kadınları en iyi anlayan ve Türkiye’nin en sevdiği iç giyim markası Penti’nin CEO’su olmaktan çok mutluyum. Bu sene Penti olarak en fazla ödül aldığımız senelerden biri oldu, özellikle müşterilerimiz tarafından oylanan ödüller bizim için çok daha değerli. Penti’de birlikte yaşamak ve çalışmak anlayışı ile hepimiz ortak bir değerin parçası olarak çalışıyoruz ne mutlu ki bugüne kadar çalıştığım ekip arkadaşlarımın da bu ödülü almam da katkısı olduğunu duyunca bu felsefenin aslında ne kadar değerli olduğunu bir kere daha anladım. Herkese teşekkür ederim.” diyerek duygu ve düşüncelerini aktardı.

ETİKETLER :

ÖNERİLEN HABERLER