Sinangil Un’un 60. Yıl Reklam Filmi Yayınlandı

Sinangil Un’un 60. Yıl Reklam Filmi Yayınlandı

1435 kez görüntülenmiştir.

Bu yıl 60. yılını geride bırakan Türkiye’nin lider un markası Sinangil’in yeni reklam filmi yayınlandı. BBQ imzalı yapımda Sinangil’in 60 yıldır nesilden nesile devam eden mutfaklardaki varlığı, izleyiciyi gülümseten nostaljik ve sıcak detaylarla aktarılıyor.

1963 yılından bu yana gıda sektöründe olan ve ISO 500 sıralamasında 324’üncü olarak yer alan Eksun Gıda Tarım San. Ve Tic. A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Sinangil, reklam filmi ile yıllardır değişmeyen lezzet yolculuğuna keyifli bir atıfta bulunuyor. 

Ajans BBQ imzalı yapımda Sinangil’in 60 yıldır nesilden nesile devam eden mutfaklardaki varlığı, izleyiciyi gülümseten detaylarla aktarılıyor. Filmde anneannelerinin tarif defterini bulan ve onun en sevdiği yemeği yapmak için defterde yazılan bir malzemeyi okuyamayan 3 sevimli torunun herkese defteri okutmaya çalışması gösteriliyor. Filmin sonunda anneanne, torunların okuyamadıkları malzemeyi kağıdın arka yüzünü çevirerek işaret ediyor ve Sinangil Un yazısı markanın o yıllardaki ilk ambalajı üzerinde görülüyor.

Teknolojisi ve üretim teknikleriyle, geleneksel tatlardan sağlık serisine kadar Sinangil’in tüm lezzetlerin arkasında 60 yıldır var oluşunu göstermesi açısından önem taşıyan reklam filminin prodüksiyonunu Filmhakika üstlenirken yönetmen koltuğunda Fırat Mançuhan oturuyor.

Sinangil 60. Yıl Reklam Filmi Künye:

Reklamveren: SİNANGİL / EKSUN, Reklamveren Marka Ekibi: YILDIRAY ZENGİN, İBRAHİM BAŞELÇİN, ZAFER KAPKAPÇI, BURAK PORSUK, MUHARREM AKTAŞ, Reklam Ajans: BBQ, Kreatif Direktör: ALİ ŞENER, KERİM GÜRSEL, Marka Temsilcisi: SELİN ÜNAL, Yapım Şirketi: FİLMHAKİKA, Prodüktör: SAVAŞ LALE, MEHMET KARACA, BERRA DEMİRHAN,  Yönetmen: FIRAT MANÇUHAN, Görüntü Yönetmeni: ALP KORFALI, Prodüksiyon Ekibi: FİLMHAKİKA, Medya Ajansı: ADPLAN

ETİKETLER :
EKİCİİİ EKİCİ EKİCİ

ÖNERİLEN HABERLER

BEYMEN BAKERY PLUS BEYMEN CLUB PAYNET 300 X 250 KARE BANNER-1 PAYNET KARE BANNER
BEYMEN.COM VİVİDENT SAKIZ 300 X 250 KARE BANNER