TAMPF Yönetim Kurulu Başkanlığına Prof. Dr. Hüseyin Altaş seçildi

TAMPF Yönetim Kurulu Başkanlığına Prof. Dr. Hüseyin Altaş seçildi

Bu haber 12872 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Türkiye’de Organize Perakendenin Çatı Kuruluşu olan Türkiye Alışveriş Merkezleri Ve Perakendeciler Federasyonu’nun Yönetim Kurulu Başkanlığına Prof. Dr. Hüseyin Altaş seçildi.

Perakende sektörünün en güçlü aktörlerini bir araya getiren Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu, 11 Nisan 2023 tarihinde altıncı seçimli olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. TAMPF Genel Merkezinde gerçekleşen genel kurulda yönetim kurulu başkanlığına Prof. Dr. Hüseyin Altaş, tüm üyelerin oybirliği ile seçildi.

Altaş; “Öncelikle başta sektör derneklerimizin başkanları ve delegelerimiz olmak üzere tüm sektör temsilcilerimize teveccühleri için teşekkür etmek isterim. Yaşadığımız deprem felaketi sonrası milletçe oldukça kritik bir dönemden geçiyoruzBu gibi önemli zamanlarda birliği ve beraberliği uyum içinde sağlamaya devam ederek, sektörümüz için her konuda dürüst, adil, şeffaf ve objektif bir yönetim göstermeye gayret edeceğiz.

TAMPF kurulduğu 2013 yılından bu zamana dek çatısı altındaki her bir üyesinin birikimi, gücü ve göstermiş olduğu birlik ve beraberlikle modern perakendenin üst çatı kuruluşudur. TAMPF çatısı altında; ülke ekonomisi ve refah seviyesine katkıyı en zor koşullara rağmen sürdürmeye, modern perakendenin dünyayla yarışan büyüklüğünü alışveriş merkezlerinin gücü ve işbirliği ile artırmaya, alışveriş merkezleri ve perakendeciler olarak, omuz omuza fayda yaratmaya, organize perakendenin en büyük temsilcisi olarak bir arada, uzlaşma içinde çalışmaya ve ülke ekonomisi için fayda üretmeye devam edeceğiz.” dedi.

Galip Aykaç ’ın Divan Başkanı olarak yönettiği toplantı, yeni çalışma dönemi için dilek ve temennilerin sunulması ile sona erdi.

Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu (TAMPF)  perakende sektörünün faklı alanlarda güçlü temsilcileri olan; Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği (AYD),  Gıda Perakendecileri Derneği (GPD), Tescilli Markalar Derneği (TMD) ve Turizm Restoran Yatırımcıları Ve Gastronomi İşletmeleri Derneği (TURYİD) ve Zincir Mağazalar Derneği (ZMD) ‘yi çatısı altında birleştirmektedir. Perakende içinde köklü geçmişleri ve farklı faaliyet alanları olan bu dernekler kendi faaliyetlerinin yanı sıra sektörü ilgilendiren ortak konularda güç birliği oluşturmak amacıyla Federasyon çatısı altında buluşmuştur. Federasyon, organize perakendenin çatı kuruluşu niteliğinde..

ETİKETLER :
ELİTE WORLD BANNER EFOR ÇAY EKİCİİİ EKİCİ EKİCİ

ÖNERİLEN HABERLER

BEYMEN BAKERY PLUS BEYMEN CLUB PAYNET 300 X 250 KARE BANNER-1 PAYNET KARE BANNER
DANET BANNER-2 DANET BANNER-1 BEYMEN.COM VİVİDENT SAKIZ 300 X 250 KARE BANNER