Sarelle’den yeni özel lezzet: Bitter Vegan Fındık Ezmesi

Sarelle’den yeni özel lezzet: Bitter Vegan Fındık Ezmesi

Bu haber 1058 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Yoğun fındık ve kakaodan oluşan Sarelle Bitter Vegan Fındık Ezmesi, yoğun kıvamı ve lezzetinin yanı sıra hayvansal gıda içermeyen formülü ile kahvaltılarda ve günün her anında damaklara bitter lezzeti yaşatıyor.

Yenilenen ambalaj tasarımı ve kırmızı kapağıyla raflarda yerini alan Türkiye’nin en köklü markalarından Sarelle, ürün yelpazesine Bitter Vegan Fındık Ezmesi’ni de ekledi. Vegan üretime uygun özel bir hatta üretilen Sarelle Bitter Vegan Fındık Ezmesi, haziran ayından itibaren 350 gramlık özel cam kavanozlarda tüketiciye sunuluyor.

Özenle seçilen Sagra fındıklarından gelen lezzeti, yoğun kakaosu ve kıvamı ile damaklarda yoğun bitter tadı bırakan Sarelle Bitter Vegan Fındık Ezmesi, vegan beslenenlerin yanı sıra Sarelle severlere diledikleri zaman ve yerde bitter çikolata keyfi yaşatıyor.

Sarelle’nin Bitter Vegan Fındık Ezmesi’nin yanı sıra, Kakaolu Fındık Ezmesi, Duo, Fındık Ezmesi ve Şeker İlavesiz Kakaolu Fındık Ezmesi çeşitleri de bulunuyor.

Hızlı tüketim ürünleri sektöründe faaliyet gösteren Sagra Grup, Türkiye’nin en önemli ve köklü markaları olan Tadelle, Sarelle, Gol ve Sagra markalarının üreticisidir. Geçmişi 1936 yılına uzanan Sagra Grup aynı zamanda ülkemizin ilk fındık ihracatçısıdır. Geçmiş yıllarda farklı şirketlerin çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Türkiye’nin bu güçlü markaları, 2021 yılında OYAK Grubu Şirketleri bünyesine katıldı. Türkiye’de tamamlayıcı mesleki emeklilik sisteminin en başarılı örneği olan OYAK, sahip olduğu güç ve gıda – tarım sektöründeki vizyonu ile Sagra’nın 87 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesini yenilikçi yaklaşımıyla ileri taşıdı. 

ETİKETLER :
EFOR ÇAY EKİCİİİ EKİCİ EKİCİ

ÖNERİLEN HABERLER

BEYMEN BAKERY PLUS BEYMEN CLUB PAYNET 300 X 250 KARE BANNER-1 PAYNET KARE BANNER
DANET BANNER-2 DANET BANNER-1 BEYMEN.COM VİVİDENT SAKIZ 300 X 250 KARE BANNER