Vakko İlk Yapay Zeka (AI) Destekli Kreatif Çalışmasını Sundu

Vakko İlk Yapay Zeka (AI) Destekli Kreatif Çalışmasını Sundu

Bu haber 3063 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

İlhamını keşif tutkusundan alan Vakko, yapay zeka ile öne sürdüğü yeni tanıtımı ile bir ilke imza atıyor. Vakko’da ilk defa reklam kampanyasının tamamı yapay zeka (AI) tarafından tasarlanıyor. Fransız mutfağından dünya lezzetlerine uzanan ve özgün lezzetler sunan Vakko L’Atelier, yeni Ice Cream kampanya görsel tasarımı ile tüm şehri saran megaboardlarda yerini alıyor.

 

Vakko, çağdaş ve kreatif çalışmalarıyla yeniliğin öncüsü olmaya devam ediyor. Teknoloji ve inovasyon çalışmalarına önem veren ve bu konudaki gelişmeleri yakından takip eden modanın öncüsü Vakko, yeni Ice Cream kampanya görsel tasarımının tamamını yapay zeka teknolojisiyle gerçekleştirdi. Heyecan verici bir teknoloji devrimiyle ilk kez bir kampanya görselini megaboardlara taşıyan Vakko, yapay zekanın dinamik gelişimini desteklediğini gösterdi.

 

Vakko Ice Cream, tadını gerçek meyvelerden alan Sorbet Exotique, Nature Au Chocolat, Caramel Sale, Gingembre, Cafe Turc, Chocolat, Vanilla, Sorbet Citron, Sorbet Mango, Sorbet Coconut, Sorbet Framboise ve Macarons gibi dondurma ve sorbe çeşitleri ile lezzetli bir yaz deneyimi yaşatıyor.

 

Reklam Veren: Vakko

Reklam Ajansı: ISTANBUL’74 -74 STUDIO

Yönetmen: Alphan Eşeli

Prodüktör: Matthew Hise

ETİKETLER :
EFOR ÇAY EKİCİİİ EKİCİ EKİCİ

ÖNERİLEN HABERLER

BEYMEN BAKERY PLUS BEYMEN CLUB PAYNET 300 X 250 KARE BANNER-1 PAYNET KARE BANNER
DANET BANNER-2 DANET BANNER-1 BEYMEN.COM VİVİDENT SAKIZ 300 X 250 KARE BANNER