Trendyol Hızlı Market’in yeni nesil yapay zeka asistanı AITEN işe başladı

Trendyol Hızlı Market’in yeni nesil yapay zeka asistanı AITEN işe başladı

Bu haber 1790 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Trendyol Hızlı Market, yapay zeka destekli yeni nesil asistanı AITEN’i işe aldı. Kimi zaman en yakın arkadaş, kimi zaman da akıl hocası olmayı hedefleyen AITEN, kullanıcılara merhaba dedi.

Türkiye’nin lider, dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, Trendyol Hızlı Market uygulamasının sosyal medya hesapları için yapay zeka destekli yeni nesil asistanı AITEN’i işe aldı. Trendyol Growth ekibi tarafından tasarlanan AITEN, mutfak tüyoları paylaşacak, tarifler verecek, temizlik önerilerinde bulunacak ve hatta burç yorumlayacak.

 Siz sorun, AITEN anlatsın!

Tüm üretim aşaması yapay zeka kullanılarak geliştirilen AITEN’in dikkat çekici ve öğretici videoları ChatGPT ve Midjourney uygulaması kullanılarak hazırlanıyor. 2 Ağustos tarihinde tanışma videosu ile kullanıcılarına Trendyol Hızlı Market Instagram hesabından merhaba diyen AITEN, Instagram Hikayeleri’nin "Soru Cevap" özelliğiyle merak edilenleri cevaplıyor. AITEN, pratik ve yararlı tüyolar verdiği içerikler hazırlayarak takipçileriyle buluşmaya devam edecek.

AITEN, başladığı bu yeni pozisyonu Linkedin hesabına da ekleyerek duyurdu. Trendyol Hızlı Market’in yapay zeka içerik üreticisi olarak işe başlayan AITEN‘in profilini incelemek ve takip etmek isterseniz linkten ulaşabilirsiniz. AITEN’in, hayatınızı kolaylaştıracak tüyolarından faydalanmak için sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. 

ETİKETLER :
EFOR ÇAY EKİCİİİ EKİCİ EKİCİ

ÖNERİLEN HABERLER

BEYMEN BAKERY PLUS BEYMEN CLUB PAYNET 300 X 250 KARE BANNER-1 PAYNET KARE BANNER
DANET BANNER-2 DANET BANNER-1 BEYMEN.COM VİVİDENT SAKIZ 300 X 250 KARE BANNER