Yemeksepeti, Masterchef Türkiye Sponsorluğunu Çiğ Köfte Etabıyla Yeniledi

Yemeksepeti, Masterchef Türkiye Sponsorluğunu Çiğ Köfte Etabıyla Yeniledi

Bu haber 1241 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Yemeksepeti, popüler yemek yarışması Masterchef Türkiye'nin bu yılki Allstar sezonunda da sponsor oldu. İlk etap sponsorluğu 18 Eylül'de yayımlanacak çiğ köfte bölümü ile başlayacak. Geçmişteki başarılı entegrasyonlarından güç alan Yemeksepeti, televizyon ekranlarının yanı sıra dijital alanda da etkin bir kampanya ile izleyicilerin karşısına çıkacak.

Türkiyede hızlı ticaretin öncüsü Yemeksepeti, efsanevi yemek yarışması Masterchef Türkiye ile sponsorluk anlaşmasını yenileyerek ekranlarda tekrar yer alıyor. Geçmiş yıllarda Masterchef ile yaptığı entegrasyonlarla iş ortağı restoranların satışlarına önemli katkılarda bulunan Yemeksepeti, Masterchef'in bu yılki Allstar sezonunu ve reyting başarısını değerlendirerek yeni sponsorluk paketiyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Acun Medya tarafından ekranlara taşınan Masterchef, heyecan ve rekabet dolu iştah açan bir yemek yarışması olarak Türk mutfağı ve çeşitli ülkelerin mutfaklarından lezzetleri her bölümde milyonlarca izleyicinin karşısına çıkarıyor.

Çiğ köfte etabına özel entegrasyon çalışması

Hayata geçirilen işbirliği kapsamında, 18 Eylül'de yayımlanacak olan Masterchef Türkiye'nin çiğ köfte etabı, Yemeksepeti sponsorluğunda gerçekleşecek. Bu etapla birlikte platformundaki çeşitli ve indirimli çiğ köfte seçeneklerini izleyicilere tanıtacak olan Yemeksepeti, tüketicilere kolay ve uygun fiyatlı yemek siparişi imkanı sunacak.

Masterchef Türkiye ile olan entegrasyonunu televizyon ekranlarıyla sınırlı tutmayan Yemeksepeti, iletişim faaliyetlerini sosyal medya ve müşteri ilişkileri ekipleri tarafından da destekleyecek.

2001 yılında Türkiye’nin ilk online yemek siparişi sitesi olarak kurulan hızlı ticaret platformu Yemeksepeti, bugün 81 il ve KKTC'de 30 milyonu aşkın kullanıcısına, 90 bin iş ortağı restoran ve mahalle esnafının yanı sıra yüzlerce Yemeksepeti Market hizmet noktasıyla hizmet veriyor. Sektör trendleri ve kullanıcı beklentileri doğrultusunda hizmet yelpazesini sürekli genişleten ve kendini yenileyen Yemeksepeti, hızlı ticaret sektöründeki öncü konumunu koruyor.

ETİKETLER :
EFOR ÇAY EKİCİİİ EKİCİ EKİCİ

ÖNERİLEN HABERLER

BEYMEN BAKERY PLUS BEYMEN CLUB PAYNET 300 X 250 KARE BANNER-1 PAYNET KARE BANNER
DANET BANNER-2 DANET BANNER-1 BEYMEN.COM VİVİDENT SAKIZ 300 X 250 KARE BANNER