LC Waikiki Venezuela'da İlk Mağazasını Açtı

LC Waikiki Venezuela'da İlk Mağazasını Açtı

Bu haber 1452 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

LC Waikiki, 4 kıtaya yayılan mağazalarına bir yenisini daha ekledi. Venezuela’da açılan yeni mağaza ile LC Waikiki’nin hizmet verdiği ülke sayısı toplam 60’a, şehir sayısı ise 384’e ulaştı.

Türkiye'nin global moda perakende markası LC Waikiki, yeni yatırımlarla Amerika kıtasında derinleşmeye devam ediyor. Daha önce Peru ve Ekvador’da açtığı mağazalar ile Güney Amerika pazarına giren ilk Türk markası unvanını kazanan LC Waikiki, bu kez Caracas şehrinde açtığı yeni mağaza ile 60’ıncı ülkesine giriş yaparak Venezuela pazarına dahil oldu.

Kısa süre önce Panama’da bir mağaza açarak Orta Amerika’ya da adım atan LC Waikiki böylelikle Latin Amerika’daki mağaza sayısını dörde, Güney Amerika’da ise üçe çıkardı.

Başkent Caracas’ın önemli alışveriş noktalarından Sambil Caracas Alışveriş Merkezi’nde açılan yeni LC Waikiki mağazası, geniş alışveriş alanı ve modern dekorasyonuyla bölge halkının beğenileri doğrultusunda tasarlanan zengin bir ürün yelpazesi sunuyor. Önümüzdeki dönemde Güney Amerika’da yeni adımlar atmayı planlayan LC Waikiki, dünya çapında 4 kıtada 60 ülkeye, 384 şehre ve 1300’ü aşkın mağazaya ulaşmış durumda.

Moda dünyasında uygun fiyat ve kaliteyi bir araya getiren LC Waikiki, 23 ülkede pazar lideri konumunda. LC Waikiki, 2023 sonuna kadar 5 yeni ülkeye daha girerek faaliyet gösterdiği ülke sayısını 65’e çıkarmayı planlıyor.

 

ETİKETLER :
ELİTE WORLD BANNER EFOR ÇAY EKİCİİİ EKİCİ EKİCİ

ÖNERİLEN HABERLER

BEYMEN BAKERY PLUS BEYMEN CLUB PAYNET 300 X 250 KARE BANNER-1 PAYNET KARE BANNER
DANET BANNER-2 DANET BANNER-1 BEYMEN.COM VİVİDENT SAKIZ 300 X 250 KARE BANNER