Akinon’un CMO’su Nurcan Bıçakçı Arcan Oldu

Akinon’un CMO’su Nurcan Bıçakçı Arcan Oldu

Bu haber 1588 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Türkiye’nin lider dijital ticaret platformu Akinon, 2024 yılına yönetim kadrosuna güçlü bir ismi dahil ederek başladı. Teknoloji sektörünün deneyimli ismi Nurcan Bıçakçı Arcan, markanın Türkiye ve global pazarlama operasyonunu yönetecek.

Lider markaların dijital ticaret operasyonlarına yönelik çözümler üreten Akinon’un ulusal ve uluslararası pazarlama operasyonunun yönetimini, sektörün tecrübeli ismi Nurcan Bıçakçı Arcan üstlenecek. Arcan, Akinon’un Türkiye’de edindiği başarılar sonrasında sağlam adımlarla ilerlediği global pazara yönelik pazarlama stratejilerine yön verecek. Aynı zamanda Türkiye’deki büyüme sürecine katkı sağlayacak.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra, Oxford Brookes Üniversitesi’ndeki Executive MBA programını tamamlayan Nurcan Bıçakçı Arcan, çalışma hayatına Pricewaterhouse Coopers’ta (PwC) başladı. Turkcell ve Türk Telekom Grubu’nda pazarlama ve iş geliştirme alanında birçok sorumluluk üstlenen Arcan, son olarak SAS Orta ve Doğu Avrupa, Rusya, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Pazarlama Direktörü olarak görev aldı. Ocak 2024 itibarıyla Akinon’da Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CMO) görevini üstlenecek olan Arcan, operasyonu markanın Dubai ofisinden yönetecek. 

ETİKETLER :
ELİTE WORLD BANNER EFOR ÇAY EKİCİİİ EKİCİ EKİCİ

ÖNERİLEN HABERLER

BEYMEN BAKERY PLUS BEYMEN CLUB PAYNET 300 X 250 KARE BANNER-1 PAYNET KARE BANNER
DANET BANNER-2 DANET BANNER-1 BEYMEN.COM VİVİDENT SAKIZ 300 X 250 KARE BANNER