İki fuar bir arada

İki fuar bir arada

Bu haber 2757 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

İzmir, zeytin, zeytinyağı ve kahve tutkunlarını bir araya getiren iki önemli etkinliğe ev sahipliği yapacak. 11. Olivtech Zeytin, Zeytinyağı, Süt Ürünleri, Şarap ve Teknolojileri Fuarı ile 2. İzmir Kahve Fuarı, fuarizmir A ve B hollerinde gerçekleştirilecek.

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, İZFAŞ tarafından bu yıl 11. kez düzenlenecek Olivtech Zeytin, Zeytinyağı, Süt Ürünleri, Şarap ve Teknolojileri Fuarı, Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi’nin (UZZK) desteğiyle gerçekleşiyor.  fuarizmir B Hol’de yapılacak Olivtech’te, çok sayıda üretici, ithalatçı, distribütör, şef, gıda sektörü profesyonelleri, şişe ve ambalaj üreticileri, makina üreticileri, zincir süpermarket alım heyetleri, zincir otel satın almacıları ve yurt içi ile yurt dışından tüm sektörel ziyaretçiler bir araya gelecek. OLIVTECH Fuarı, katılımcılara sektördeki en son trendler hakkında bilgi edinme, iş bağlantıları kurma ve yeni iş fırsatları keşfetme imkanı sunacak. Fuar kapsamında, ülkemiz ve dünyada zeytinciliğin durumundan iklim krizinin etkilerine, geçmişten günümüze zeytinyağı üretiminden yeni teknolojilere kadar birçok konuda söyleşiler de gerçekleşecek. 23 – 25 Mayıs 2024 tarihleri arasındaki fuarın son günü halka açık olurken saat 10:00 – 18:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

100 yılı aşkın süredir kahve ticaretine ve kahve kavurma makinesi üreticilerine ev sahipliği yapan İzmir, 23 - 26 Mayıs 2024 tarihleri arasında bu yıl ikinci kez İzmir Kahve Fuarı’na ev sahipliği yapacak. Fuar, sektör profesyonelleri olduğu kadar kahve meraklıları için de buluşma noktası olacak. Fuar, sektörün önde gelen isimlerinin yer aldığı etkinlik, söyleşi ve workshoplara da ev sahipliği yapacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde, İZFAŞ ve TACTFAIR iş birliği ile gerçekleştirilecek İzmir Kahve Fuarı – 2. Kahve, Kahve Ekipmanları ve Sarf Malzemeleri Fuarı, fuarizmir A Hol’de gerçekleştirilecek. Fuarda; sektörün öncü firmaları, kahve profesyonellerinin kahve endüstrisinde ihtiyaç duyduğu öğütücülerden kavurmaya kadar farklı makineler, malzemeler ve kahve ile ilgili her şey yer alacak. Ziyaretçiler; kahve endüstrisinin en yenilikçi ürünlerini ve kahve dükkânı ekipmanlarını aynı çatı altında keşfedebilip fuar alanında yüz yüze ve kolayca satın alabilecek. İlk iki gününde profesyonel ziyaretçilere açık olacak İzmir Kahve Fuarı, son iki gününde de sektör profesyoneli olmayan kahve tutkunları için de buluşma noktası olacak. Farklı etkinlik, söyleşi, kahve kavurma, demleme gibi workshopların da yer alacağı fuar; Şerif Başaran, Sam Çeviköz, Atilla Narin, Orkun Üstel, Aykut Yaşar, Atahan Kaygusuz, İsmail Gökcan, Serkan Özkan, Funda Açıkgöz gibi birbirinden değerli isimleri, ziyaretçilerle buluşturacak. Saat 10.00 – 18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek fuarla ilgili tüm bilgilere ve detaylı etkinlik programına, https://kahvefuari.com/ adresinden ulaşılabiliniyor. 

ETİKETLER :
ELİTE WORLD BANNER EFOR ÇAY EKİCİİİ EKİCİ EKİCİ

ÖNERİLEN HABERLER

BEYMEN BAKERY PLUS BEYMEN CLUB PAYNET 300 X 250 KARE BANNER-1 PAYNET KARE BANNER
DANET BANNER-2 DANET BANNER-1 BEYMEN.COM VİVİDENT SAKIZ 300 X 250 KARE BANNER