İyi haber, yeni kahve; Eduscho Türkiye'de!

İyi haber, yeni kahve; Eduscho Türkiye'de!

Bu haber 1577 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

100 yıllık tecrübesiyle yepyeni kahve markası Eduscho, kaliteyi uygun fiyata sunma hedefi, renkli ve dinamik marka dünyasıyla Türkiye kahve pazarında fark yaratmaya hazır.

 

1924 yılında Bremen’de başlayan hikayesiyle Eduscho, 100 yıldır ilk günkü heyecan ve tutku ile ilerliyor. Kaliteli ve iyi kahveyi uygun fiyata sunan Eduscho; sadeliği, eğlenceli ve erişilebilir olmayı temsil ederken kahve severleri iyi hissettirmeye odaklanıyor. Marka; Almanya, İsviçre, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Macaristan gibi birçok Avrupa ülkesinden sonra artık Türkiye’de!

 

Uygun fiyata iyi kahve kalitesi ve lezzeti

 

Tchibo çatısı altında kahve severlerle buluşan Eduscho, “iyi kaliteyi uygun fiyata sunma” misyonunu benimsiyor. Eduscho benzersiz kalite ve lezzeti, geniş ürün çeşitliliği, erişilebilir fiyatları ve özgün marka iletişimiyle başta gençler olmak üzere kaliteyi uygun fiyata almak isteyen herkesle buluşuyor.

 

Eğlenceli, renkli ve dinamik iletişim dünyası

 

Eduscho’nun fark yaratan özelliklerinin başında özgün marka kimliği geliyor. Tüketicisi ile benzersiz, samimi bir iletişim dili ile buluşan markanın ürün portföyüne web sayfasından, ulusal ve yerel market kanallarından, pazaryerlerinden ulaşılabiliyor.

 

Herkes için bir Eduscho var

 

Eduscho 3’ü1 arada ve 2’si1 arada hazır karışım kahvelerden, çekirdek ve filtre kahveye kadar, her damak zevkine hitap eden geniş bir ürün çeşitliliği sunuyor.

 

Aksoy Şen: “100 yıllık ama yeni”

 

Eduscho’nun Türkiye’ye gelişine dair Tchibo Türkiye Pazarlama ve Ürün Direktörü İlknur Aksoy Şen, “Eduscho markası, Tchibo çatısı altında Almanya, İsviçre, Avusturya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Romanya gibi birçok ülkede satışta olan bir marka. Biz de yaklaşık 20 yıldır Türkiye’de olan ve kahve pazarının gelişiminde önemli rol üstlenmiş bir şirket olarak; Türk kahve tüketicisinin dinamiklerini ve beklentilerini sürekli takip ediyor; Tchibo ve Davidoff markalarımızla kahve pazarında farklı ihtiyaç ve damak tatlarına hitap ediyoruz. 100 yıllık bir geçmişi olan Eduscho da temelinde sadelik, eğlence ve erişilebilirlik değerlerini barındıran yapısıyla şirketimizin ürün portföyünde önemli bir yere sahip.” dedi. Aksoy Şen: “İlk defa gireceğimiz ve pazarın yarısını oluşturan hazır karışım kahve pazarında kalitemiz ve lezzetimizle oyunun kuralını değiştirmeye hazırız”

Yaptıkları araştırmalara göre Türkiye’deki kahve tüketicilerinin yeniliğe açık olduğunu; çeşitlilik ararken bir yandan da her gün tükettiği kahvesi için fazla kafa yormak istemeden kaliteyi uygun

fiyata almayı istediğini aktaran Aksoy Şen; “Kahve tüketicisinin beklediği çeşitiliği ve kolaylığı uygun fiyatlı ürünlerimizle karşılıyoruz. Kahve severleri aradıkları iyi haberle yani yeni kahvemiz Eduscho ile tanıştırıyoruz. Bu lansmanın bizim için bir diğer önemli yanı da şirketimizin hazır karışım kahve pazarına giriyor olması. Bu segmente Eduscho markamızla hızlı bir giriş yaparak oyunun kurallarını iletişim dilimiz, lezzet ve kalitemiz ile değiştirmeye hazırız.” dedi.

 

Eduscho’nun eğlenceli ve coşku dolu dünyasını yansıtan ürünleri yakından tanıyalım

Espresso Intenso: Sert ve yoğun aromasını, kahve harmanının geleneksel şekilde ağır ağır kavrulmasından alıyor.

Espresso Classic: İdeal espresso lezzetini sunan kahve, Cappuccino ve Latte Macchiato severlerin favorisi olmaya aday.

Caffè Crema: Orta kavurma derecesine sahip olan kahve, her yudumda büyülü bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

Classic Traditional: Aromatik ve yoğun çekirdeklerle dolgun bir kahve keyfi yaratmak için harmanlandı.

Classic Strong: Classic Traditional’ın daha yoğun ve kuvvetli versiyonu olan Classic Strong, kahvesini sert tercih edenler için harika bir seçim.

Instant Classic ve Instant Intense: Günün hızlı temposuna uygun ve hemen hazırlanmasına rağmen tadıyla uzun süre damakta kalıyor.

3’ü bir arada ve 2’si 1 arada: Pratiklik ve lezzetin buluştuğu hazır karışım kahveler, tadıyla kahve severlerin içim keyfinde fark yaratıyor. 

ETİKETLER :
ELİTE WORLD BANNER EFOR ÇAY EKİCİİİ EKİCİ EKİCİ

ÖNERİLEN HABERLER

BEYMEN BAKERY PLUS BEYMEN CLUB PAYNET 300 X 250 KARE BANNER-1 PAYNET KARE BANNER
DANET BANNER-2 DANET BANNER-1 BEYMEN.COM VİVİDENT SAKIZ 300 X 250 KARE BANNER