Forum Bornova, ECE Türkiye ile yeni bir döneme başlıyor

Forum Bornova, ECE Türkiye ile yeni bir döneme başlıyor

Bu haber 737 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Commerz Real, ilk kez uluslararası alışveriş merkezlerinden birinin yönetimini, ECE Marketplaces'ın Türkiye'deki iştiraki ECE Türkiye'ye emanet etti. İki şirket böylece Almanya'da perakende gayrimenkul sektöründe uzun yıllara dayanan iş birliklerini uluslararası alana da taşıyor. ECE Türkiye’nin Commerz Real’in açtığı ihaleyi kazanarak üstlendiği bu görev, İzmir'deki "Forum Bornova" alışveriş merkezinin stratejik bir plan kapsamında geliştirilmesini, kiralamasını ve uzun dönemli yönetimini kapsıyor.

ECE Marketplaces CEO’su Joanna Fisher, “Almanya’da uzun süredir iş ortağımız olan Commerz Real’in, uluslararası mülklerinden birinin yönetimini ilk kez ECE’ye emanet ediyor olması hem bizim hem de Türkiye’deki ekibimiz için büyük bir gurur kaynağı. ECE’nin her zamanki kalite, yaratıcılık ve kârlılık standartlarına bağlı kalarak, Forum Bornova alışveriş merkezini birlikte daha ileriye taşımayı ve sürdürülebilir başarısını sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

ECE Türkiye Eş Genel Müdürü Semet Yolaç Canlıel, “Detaylı bir ihale süreci sonrasında, Forum Bornova’nın yönetimini devralarak İzmir’de olmaktan, Commerz Real gibi önemli uluslararası bir şirketle iş birliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Ege Bölgesi’nin en sevilen alışveriş merkezlerinden olan Forum Bornova’yı daha da geliştirmek için çalışmalarımıza başladık” diye konuştu.

Üstü açık AVM konsepti ile 2006 yılında açılan Forum Bornova, 60 bin metrekarenin üzerindeki kiralanabilir alanda faaliyet gösteren, aralarında IKEA, Migros Hipermarket, Inditex Grubu markaları, bir multiplex sinema ve birçok kafe ve restoranın yer aldığı yaklaşık 130 mağazasının yanı sıra, açık alanları ve terasları ile hizmet veriyor. Yılda 10 milyonu aşkın kişi tarafından ziyaret edilen AVM, kuruluşundan bu yana Commerz Real’in gayrimenkul fonu “Hausinvest”in portföyünde yer alıyor.

ECE Marketplaces, halihazırda Almanya’da Commerz Real adına Regensburg Arcaden ve Stadtgalerie Schweinfurt alışveriş merkezlerini işletiyor.

ETİKETLER :
ELİTE WORLD BANNER EFOR ÇAY EKİCİİİ EKİCİ EKİCİ

ÖNERİLEN HABERLER

BEYMEN BAKERY PLUS BEYMEN CLUB PAYNET 300 X 250 KARE BANNER-1 PAYNET KARE BANNER
DANET BANNER-2 DANET BANNER-1 BEYMEN.COM VİVİDENT SAKIZ 300 X 250 KARE BANNER