P&G’de Üst Düzey İki Atama

P&G’de Üst Düzey İki Atama

Bu haber 2954 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Türkiye’de 20 lider markasıyla tüketicilerin yaşamını iyileştiren dünyanın en büyük kişisel bakım ve temizlik ürünleri şirketlerinden Procter & Gamble’da (P&G) yeni atamalar gerçekleştirildi. Başak Aydın’ın üstlendiği Gebze Fabrika Müdürlüğü görevi, Gebze Fabrika Teknik Sistemler Lideri Emrah Albayrak’a devredildi. Başak Aydın ise şirketin Global Kumaş ve Ev Bakım Kategorisi Kapabilite ve İnovasyon Başkan Yardımcılığı görevine atandı.

 

Türkiye’de 20 lider markasıyla her 10 evin 9’unda bulunan lider kişisel bakım ve temizlik ürünleri şirketi Procter & Gamble’da (P&G) yeni görev düzenlemeleri yapıldı. Buna göre yaklaşık 25 yıllık kariyerinde 4.5 yıldır Gebze Fabrika Müdürü olarak görev yapan Başak Aydın, kariyerine Global Kumaş ve Ev Bakım Kategorisi Kapabilite ve İnovasyon Başkan Yardımcısı olarak devam edecek. 20 yıldır P&G çatısı altında görev yapan ve 2023 yılında Gebze Fabrikası Teknik Sistemler ve İnovasyon Liderliğini üstlenen Emrah Albayrak ise bayrağı Başak Aydın’dan devralarak, yeni görevini Gebze Fabrika Müdürü olarak sürdürecek.

Başak Aydın Hakkında:

Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Başak Aydın, 1998 yılında P&G Gebze Kağıt Fabrikasında başladığı kariyeri boyunca, Operasyon, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları Yönetimi , Üretim Kapabilite alanlarında hem Türkiye’de sorumluluk üstlendi hem de uluslararası görevlerde bulundu. 2019’dan bu yana P&G Türkiye Gebze Fabrika Müdürü Kıdemli Direktörü rolünü yürüten Başak Aydın, Global Kumaş ve Ev Bakım Kategorisi Kapabilite ve Inovasyon Başkan Yardımcısı görevine atandı. Aydın, yeni görevinde Global Kumaş Bakım Kategorisi ve Ürün Tedarik Kıdemli Başkan Yardımcısı Fares Sayegh’e raporlama yapacak.

Emrah Albayrak Hakkında:

Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümün’den mezun olan Emrah Albayrak, 2004 yılında P&G’de başladığı kariyeri boyunca Türkiye'nin yanı sıra Fransa, Rusya ve Romanya'da proses mühendisliği, lojistik departmanı müdürlüğü, üretim departmanı müdürlüğü, IWS direktörlüğü ve operasyon direktörlüğü gibi çeşitli görevlerde bulundu. 2023 yılında Gebze Fabrikası Teknik Sistemler ve İnovasyon Lideri olarak çalışmaya başlayan Emrah Albayrak, P&G Türkiye Gebze Fabrika Müdürü olarak atandı. Albayrak, yeni görevinde Kumaş Bakım Kategorisi, Ürün Tedarik Başkan Yardımcısı Gianluca Branda’ya raporlama yapacak.

ETİKETLER :
ELİTE WORLD BANNER EFOR ÇAY EKİCİİİ EKİCİ EKİCİ

ÖNERİLEN HABERLER

BEYMEN BAKERY PLUS BEYMEN CLUB PAYNET 300 X 250 KARE BANNER-1 PAYNET KARE BANNER
DANET BANNER-2 DANET BANNER-1 BEYMEN.COM VİVİDENT SAKIZ 300 X 250 KARE BANNER