Avon Türkiye Hukuk Direktörü Ege Ergin, Avon Global Çoklu Kanal ekibine dahil oldu

Avon Türkiye Hukuk Direktörü Ege Ergin, Avon Global Çoklu Kanal ekibine dahil oldu

Bu haber 2689 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Avon Türkiye Hukuk Direktörü olan Ege Ergin, Mayıs 2024’ten itibaren, perakende ve e-ticaret kanalları için Avon’un global çoklu kanal ekibine hukuk alanında destek vermeye başladı. Ergin; Avon’un çoklu kanal stratejisi için hukuki alanda destek sağlayacak.

Dünyanın lider güzellik ve kozmetik markalarından Avon, 2024 yılının Şubat ayında yerel ve global hukuk yeteneklerini güçlendirmek için global hukuk ekibindeki liderlik rollerinde değişiklikler yaptı. Bu değişiklikler kapsamında; Avon Türkiye Hukuk Direktörü Ege Ergin, global çoklu kanal ekibine dahil oldu. Ege Ergin, Türkiye’deki mevcut rolünü koruyarak, aynı zamanda, Avon’un global çoklu kanal ekibine hukuki alanlarda destek verecektir.

 Ege Ergin kimdir?

 Ocak 2023'te Avon'a ailesine katılan Ege Ergin, Avon'a katılmadan önce kariyerine prestijli hukuk bürolarında çalışarak başladı. Birleşme ve satın alma projeleri, halka arzlar, şirketler hukuku, iş hukuku ve fikri mülkiyet gibi çeşitli hukuk alanlarında çalışan Ege Ergin, daha sonra kariyerine uluslararası bir atıştırmalık şirketinin Hukuk ve Uyum departmanında şirket içi avukat olarak çalışmaya başladı. Ergin, kariyerinde anti-tröst soruşturmaları, toplu iş sözleşmeleri, veri gizliliği uyum projeleri gibi şirketlerin kurumsal yönetimi ve etik ve uyum programları gibi birçok önemli projede yer aldı. Ege Ergin, İstanbul Alman Lisesi'nden mezun oldu ve lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde tamamladı. Daha sonra Hukuk Yüksek Lisansı’nı Londra Üniversitesi Queen Mary'de üstün başarıyla tamamladı. Ergin, aynı zamanda evli ve bir kız çocuğu annesi.

ETİKETLER :
ELİTE WORLD BANNER EFOR ÇAY EKİCİİİ EKİCİ EKİCİ

ÖNERİLEN HABERLER

BEYMEN BAKERY PLUS BEYMEN CLUB PAYNET 300 X 250 KARE BANNER-1 PAYNET KARE BANNER
DANET BANNER-2 DANET BANNER-1 BEYMEN.COM VİVİDENT SAKIZ 300 X 250 KARE BANNER