Nilky’den Türkiye’nin İlk Bitkisel Bazlı Hazır Kahvesi

Nilky’den Türkiye’nin İlk Bitkisel Bazlı Hazır Kahvesi

Bu haber 4107 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Türkiye’nin önde gelen bitkisel içecek markası Nilky, Türkiye’nin ilk bitkisel bazlı hazır kahvesi ‘Wake’i piyasaya sundu. Bademli, yulaflı ve hindistan cevizli olmak üzere üç farklı seçeneğiyle Wake, kahve severler için lezzetli ve pratik bir alternatif olacak.

Bitkisel bazlı ve laktoz içermeyen çeşitleriyle günün her anında keyifle tüketilebilen Wake, içeriğindeki özel formülü sayesinde enerji seviyesini yükseltmeye destek oluyor. Özenle seçilen kahve çekirdekleriyle hazırlanan Wake, kahve tutkunlarının yanı sıra vegan beslenenler ve laktoz intoleransı olanlar için de ideal çeşitleriyle raflarda yerini almaya hazırlanıyor.

Nilky Kurucu Ortağı ve CEO’su Emre Başar Sözen, “Daha dengeli bir yaşam tarzını temsil ve teşvik eden bir marka olarak, kurulduğumuz günden bu yana ürünlerimizi geliştirirken tüketicilerin tat alma deneyimine ve ihtiyaçlarına odaklanarak yenilikçi ama aynı zamanda lezzetli ürün alternatifleri sunmayı amaçlıyoruz. Wake de bu çabalarımızın bir ürünüdür. Türkiye’nin ilk bitkisel bazlı hazır kahvesini müşterilerimizle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Getir üzerinden satışa sunulmaya başlanan Wake, önümüzdeki günlerde çeşitli platformlar ve marketlerde de tüketicilere sunulacak. Nilky ürün gamında laktozsuz şekerli ve şekersiz badem, yulaf, fındık, hindistan cevizi, soya, fındıklı-çikolatalı süt, salep, kahve ve bitkisel probiyotikli yoğurt alternatiflerinden oluşan 12 çeşit ürün yer alıyor. 

ETİKETLER :
ELİTE WORLD BANNER EFOR ÇAY EKİCİİİ EKİCİ EKİCİ

ÖNERİLEN HABERLER

BEYMEN BAKERY PLUS BEYMEN CLUB PAYNET 300 X 250 KARE BANNER-1 PAYNET KARE BANNER
DANET BANNER-2 DANET BANNER-1 BEYMEN.COM VİVİDENT SAKIZ 300 X 250 KARE BANNER