#AşkAşktır #NetWorkXOpenHouse 4 Mekan 10 Sanatçı!.

#AşkAşktır #NetWorkXOpenHouse 4 Mekan 10 Sanatçı!.

Bu haber 9657 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

İlk günden beri öncü, kreatif ve dinamik yapısıyla modern şehir hayatının nabzını tutan NetWork, bu yıl Sevgililer Günü için sanat ve modayı birleştiren bir projeye imza atarak, 9- 14 Şubat tarihleri arasında dört farklı NetWork mağazasında, Open House çatısı altındaki 10 sanatçının eserlerini sergiliyor.

Proje kapsamında, Zorlu Center’daki mağazada Serra Duran’ın bireyin renkler üzerinden iletişimini sorgulayan LE POINT ROUGE isimli eseri, Sali Ferad ve Zeynep Arolat tarafından dijital medyumlarla yeniden yorumlanıp sergilenirken, İstinye Park’ta ise aşkı 3D animasyon ve video mapping disiplinleriyle yeniden yorumlayan Taşkın Ersin’in eseri karşımıza çıkıyor. A. Elçin Arpaçay’ın aşkı varoluş felsefesiyle ilişkilendirerek, aşkın dinamizmi gereği alınan riski sembolleştirdiği eseri ise Bağdat Caddesi’nde yer alıyor. Aşkın kaotik yapısını ele alan canlı resim performansıyla Laris Kilimci’nin eseri ise Akasya AVM’deki NetWork mağazasında 14 Şubat’a ziyaret edilebilir.

Ayrıca; Laris Kilimci, Melih Çebi, Tuğba Hacısüleymanoğlu, Kerem Durukan ve Gül Kozacıoğlu tarafından, aşka dair yarattıkları özel mottolarla tasarlanan kartpostallara ise Bağdat Caddesi NetWorkmağazasından ulaşabilirsiniz.

Open House Hakkında: Çağdaş sanat ve mimari başta olmak üzere farklı disiplinleri bir araya getiren, sanatın ve tasarımın galeriler dışında da görülebilir ve ulaşılabilir olduğunu savunan, mekan ile sanat arasındaki kurguya farkındalık yaratmak üzerine kurulan bir platformdur.

Çağdaş Türk Sanatına değer katan nitelikte, multi-disipliner kültürde yetişmiş sanatçı ve tasarımcıların mekanların ruhunu özümseyerek evlerde, ofislerde, partilerde, kamusal mekanlarda ve yaşam alanları içinde sanatın daha çok insan tarafından deneyimlenmesini sağlamak adına, kendi hikayesi ile bütünleşen, sürdürülebilir projeler üretmektedir.

ETİKETLER :
ELİTE WORLD BANNER EFOR ÇAY EKİCİİİ EKİCİ EKİCİ

ÖNERİLEN HABERLER

BEYMEN BAKERY PLUS BEYMEN CLUB PAYNET 300 X 250 KARE BANNER-1 PAYNET KARE BANNER
DANET BANNER-2 DANET BANNER-1 BEYMEN.COM VİVİDENT SAKIZ 300 X 250 KARE BANNER