Uno Ekmek’den Türkiye’de bir ilk: Zengin içerikli “Kahvaltılık Ekmek” çıktı!

Uno Ekmek’den Türkiye’de bir ilk: Zengin içerikli “Kahvaltılık Ekmek” çıktı!

Bu haber 10036 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Türkiye’nin kahvaltıya özel olarak üretilen ilk ekmeği tam tane tahıllı “UNO Kahvaltılık” ekmek, kuru meyveler, tahıllar fındık ve ayçekirdeğinden oluşan zengin içeriği ve besleyici özel formülüyle tüketicilerin beğenisine sunuldu. 

UNO Kahvaltılık ekmeğin içerisinde hurma, kayısı, yulaf ezmesi, ayçekirdeği, fındık ve darı gibi faydaları saymakla bitmeyen besinler bulunuyor. Bu besinlerde bulunan birbirinden farklı bir çok vitamin ve mineral sağlığa faydalı etkiler gösteriyor. Ayrıca üründe bulunan ve antik bir tahıl olan çiya tohumu, sahip olduğu yüksek Omega-3 özelliği ile kalp ve damar hastalıklarını önlemede etkili olurken, yapısında bulunan lif sayesinde kan şekerini düzenliyor.

Tek bir dilimi tüm kahvaltı ihtiyacını karşılıyor! 

“Tek başına yeter!” sloganıyla satışa sunulan, besleyiciliği kadar pratikliğiyle detüketicilerine kullanım avantajı sağlayan UNO Kahvaltılık Ekmeğin, sadece bir adeti kahvaltı ihtiyacını karşılıyor.  Özellikle, dinamik ve hareketli bir yaşam tarzına sahip bir çok kişi, fırsat bulup sağlıklı  kahvaltı yapamıyor. Güne başlarken geçiştirilen kahvaltı, sağlıksız  beslenmeye sebep olurken, lezzetli kahvaltı keyfini de alıp götürüyor. UNO Kahvaltılık ekmek ise güne başlarken yaratılan en küçük arada bile lezzetli bir kahvaltı imkanı sunarak günlük protein, lif, vitamin ve mineral alımına  destek oluyor. Güne iyi bir kahvaltıyla başlamak, günlük stresten uzaklaştırırken, daha verimli, keyifli ve sağlıklı bir gün geçirmenizi sağlıyor.

Uno Kahvaltılık ekmeğin lezzetinin yanısıra ambalajı da kullanım avantajı sağlıyor. Modifiye atmosfer paketleme teknolojisiyle paketlenen Uno Kahvaltılık Ekmeğin ambalajı, ürünü dış faktörlere karşı korurken, daha uzun süre taze kalmasını sağlıyor.

UNO’nun dünya standartlarında üretim yapan tesislerinde, hijyenik şartlarda, el değmeden üretilen, 8 adet 400 gram ambalajlarda market raflarında yerini alan Türkiye’nin ilk kahvaltılık ekmeği UNO Kahvaltılık’ın tavsiye edilen satış fiyatı; 11.95 TL

ETİKETLER :
EFOR ÇAY EKİCİİİ EKİCİ EKİCİ

ÖNERİLEN HABERLER

BEYMEN BAKERY PLUS BEYMEN CLUB PAYNET 300 X 250 KARE BANNER-1 PAYNET KARE BANNER
DANET BANNER-2 DANET BANNER-1 BEYMEN.COM VİVİDENT SAKIZ 300 X 250 KARE BANNER