CarrefourSA’dan Alışveriş  Emaar Akvaryum’da da Kazandırıyor.

CarrefourSA’dan Alışveriş Emaar Akvaryum’da da Kazandırıyor.

Bu haber 10520 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Nisan ayında İstanbul Anadolu Yakası’ndaki CarrefourSA’lardan, CarrefourSA Kart ile 60 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, Emaar Akvaryum’da yüzde 50 indirime sahip oluyor.

İstanbul’un en gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar Mall’da bulunan Emaar Akvaryum, ziyaretçilerine avantajlı kampanyalar sunmaya devam ediyor. Türkiye organize perakende sektörünün öncü markasıCarrefourSA iş birliğiyle gerçekleştirilen kampanya ile 31 Nisan’a kadar İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan CarrefourSA marketlerinden 60TL ve üzeri alışveriş yapanlar, akvaryuma yüzde 50 indirimli giriş hakkı kazanıyor.

1 Nisan itibariyle başlayan kampanya, çocuk, yetişkin, öğrenci, öğretmen ve 65 yaş üzeri akvaryum biletlerinde geçerli olacak. Kampanyadan faydalanmak isteyen Emaar Akvaryum ziyaretçileri, CarrefourSA alışveriş fişlerinde bulunan kampanya kodlarıyla 30 Haziran’a kadar ister web sitesinden* ister akvaryum gişesinden indirimli biletlerini temin edebilecekler. 

200’e yakın canlı türü, 20 binden fazla deniz canlısı ve amfibiye ev sahipliği yapan Emaar Akvaryum, her hafta sonu çocuklara yönelik eğitici ve eğlendirici etkinliklerin yanı sıra gün içinde yapılan beslenme seanslarını izleme fırsatı da sunuyor. Bununla birlikte dileyen ziyaretçiler, Türkiye’nin ilk ve tek mini manta vatozları, çeşitli balık türleri ve tropikal su canlısı arasında şnorkelle yüzme ve tüplü dalış da yapabiliyor. 

ETİKETLER :
ELİTE WORLD BANNER EFOR ÇAY EKİCİİİ EKİCİ EKİCİ

ÖNERİLEN HABERLER

BEYMEN BAKERY PLUS BEYMEN CLUB PAYNET 300 X 250 KARE BANNER-1 PAYNET KARE BANNER
DANET BANNER-2 DANET BANNER-1 BEYMEN.COM VİVİDENT SAKIZ 300 X 250 KARE BANNER