Tekzen ve Ziraat Bankası’ndan düşünen kampanya!.

Tekzen ve Ziraat Bankası’ndan düşünen kampanya!.

10039 kez görüntülenmiştir.

Tekzen ve Ziraat Bankası iş birliğinde düzenlenen kampanya kapsamında 4 Nisan – 5 Mayıs 2019 tarihleri arasında Tekzen mağazalarında Bankkart ile tek seferde 300 TL ve üzeri harcama yapan müşteriler anında 50 TL indirim kazanıyor.

Tekzen ve Ziraat Bankası kazandıran bir işbirliğine imza attı. Kampanya kapsamında Tekzen mağazalarında tek seferde 300 TL ve üzeri harcama yapan Bankkart sahipleri anında 50 TL indirim kazanacak. 4 Nisan – 5 Mayıs tarihleri arasında kampanyaya katılım sağlayan ilk 10.000 kişi indirimden faydalanabilecek. 

Kampanyaya katılmak isteyen kart sahipleri alışverişten önce TEKZEN boşluk TCKN yazıp 4757’ye SMS göndererek indirim kodunu alabilecek. İndirim, 4 Nisan – 5 Mayıs tarihleri arasında kampanyaya başarılı katılım sağlanması sonrasında Bankkart ya da Bankkart Genç ile işlem yapılması halinde geçerli olacak. 

Kendin Yap (DIY-Do It Yourself) kültürünü sektöre kazandıran Tekzen, 59 ilde 138 mağazasıyla evlerini güzelleştirmek isteyen herkese ekonomik ve uygulanabilir çözümler sunmaya devam ediyor. 

Kaliteli ve uygun fiyat seçenekleri ile on binlerce ürünü müşterilerine sunan Tekzen’de tüketiciler, bahçe mobilyalarından kullanışlı mutfaklara, pratik ev gereçlerinden modern banyolara, dekorasyondan boyaya, beyaz eşyadan hırdavata kadar geniş ürün seçenekleri ile aradıkları her şeyi bulabiliyor. 

ETİKETLER :
EKİCİİİ EKİCİ EKİCİ

ÖNERİLEN HABERLER

BEYMEN BAKERY PLUS BEYMEN CLUB PAYNET 300 X 250 KARE BANNER-1 PAYNET KARE BANNER
BEYMEN.COM VİVİDENT SAKIZ 300 X 250 KARE BANNER