‘Eğlencenin Başkenti’ İsfanbul AVM bayrama hazır!

‘Eğlencenin Başkenti’ İsfanbul AVM bayrama hazır!

Bu haber 24018 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Dünyada ve Türkiye’de bir Tema Park’ı, AVM ve gösteri merkeziyle birleştiren ilk alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi olan İsfanbul, Kurban Bayramı tatilinizi unutulmaz kılmaya hazırlandı. 

Dünyada ve Türkiye’de bir Tema Park’ı, AVM, otel ve gösteri merkeziyle birleştiren ilk alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi olan İsfanbul, Kurban Bayramı tatilini unutulmaz kılmaya hazırlanıyor. Tema  Park içinde bulunan ve adrenalin tutkunlarına seslenen Viking, Maceraperest ve Nefeskesen, hız severleri kendine çağırırken, eğlenceyi doruk noktaya taşıyor.

Türkiye’nin “Eğlence Başkenti” mottosuyla tüm çalışmalarını yöneten İsfanbul AVM, klasik alışveriş merkezlerinden farklı olarak, içerisinde bulunan iki katlı açık ve kapalı alışveriş caddeleri ve nostaljik tramvayının yanı sıra 200’ü aşkın mağazasıyla alışveriş yaparken eğlenceyi de doyasıya yaşamak isteyen herkes için en ideal merkez oluyor. 

İsfanbul AVM’ye geldiğinizde eğlenmek için çok sebep var…

Türkiye’de eğlence perakendesi denilince akla gelen ilk AVM olan İsfanbul AVM, sektöründe kalıpları yıkan spesifik eğlence alanlarıyla konuklarına unutulmaz bir gün yaşatmayı vaat ediyor. Benzerlerinden ayrışan eğlence noktalarını, kendinizi İstanbul’un en ünlü semti olan Beyoğlu’nda hissedebileceğiniz nostaljik tramvay tamamlıyor. İsfanbulAVM’nin caddelerinde gezmek ve bu ana tanık olmak için yapmanız gereken tek şey nostaljik tramvaya eşlik etmek…

Sıradan bir ev mi? yoksa Ters yüz edilmiş bir ev mi? Evet yanlış duymadınız, İsfanbul AVM’de eğlencenin kalıplarını yıkan bir diğer nokta ise Ters Çatı. Yaşadığınız evin tüm eşyalarının tavanda olduğunu hayal edin, işte Ters Çatı da aynı bu şekilde. İlk görüşte, her bir odasına kadar şaşkınlık yaratan Ters Çatı, hem eğlenceli fotoğraflara sahip olmanız hem de gülümsemenin sınırlarını zorlamanız için birebir oluşturulmuş bir tasarım.

“Jungle İstanbul” ile hayvanlar alemi seni bekliyor… 

Türkiye’de diğer alışveriş merkezlerinden farklı olarak ziyaretçilerine bambaşka deneyimler sunan İsfanbul AVM’de; alışveriş mağazalarının yanı sıra Jungle İstanbul’da; eklem bacaklılar, balıklar, kuşlar, sürüngenler, memeliler gibi 100 türden toplamda 400’e yakın hayvan yer alıyor.  Öte yandan egzotik eğlence ve keşif parkı Jungle İstanbul Zindan ve Safari bölümleriyle de hem çocuklara hem de büyüklere unutulmayacak bir deneyim yaşatıyor. 

Joypark’ta her yaş için eğlence

Kapalı eğlence merkezi Joypark, içerisindeki oyun alanlarıyla eğlencenin manifestosunu yeniden yazıyor. Her yaşa hitap eden birbirinden iddialı seçenekleriyle oyun tutkunlarına benzersiz bir gün vaat eden Joypark, minikleri de unutmuyor. Çocuk oyun alanında bowling, karaoke, çarpışan araba, video oyunları gibi geleneksel ama hepimizin vazgeçemediği eğlence üniteleri bulunuyor.

Şehrin tam ortasındaki adrenalin hattı; Zipline 

Size İstanbul’da bir AVM içindeki en uzun ve en hızlı zipline hattının açıldığını söylesek, eminiz bu sıra dışı deneyime ortak olmak isterdiniz. Şehrin tam ortasında adrenalini yaşamak isteyenler için Zipline, bayramda hem çocuk hem yetişkin ziyaretçilerini bekliyor.  

ETİKETLER :
ELİTE WORLD BANNER EFOR ÇAY EKİCİİİ EKİCİ EKİCİ

ÖNERİLEN HABERLER

BEYMEN BAKERY PLUS BEYMEN CLUB PAYNET 300 X 250 KARE BANNER-1 PAYNET KARE BANNER
DANET BANNER-2 DANET BANNER-1 BEYMEN.COM VİVİDENT SAKIZ 300 X 250 KARE BANNER