“Online Hesap Özeti Uygulaması” Bankacılık İşlemlerini ve Muhasebe Süreçlerini Kolaylaştırıyor.

“Online Hesap Özeti Uygulaması” Bankacılık İşlemlerini ve Muhasebe Süreçlerini Kolaylaştırıyor.

Bu haber 9972 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

eLogo’nun sunduğu açık bankacılık dünyasındaki yenilikçi fintek ürünü ERP içi “Online Hesap Özeti Uygulaması” ile işletmeler birçok bankadaki hesap bilgilerini tek bir ekran üzerinden kolaylıkla takip edebilirken online hesap özeti ekstrelerini de yine tek bir klik ile ERP çözümlerine aktarabiliyorlar. 

Ayrıca gelişmiş dashboard ekranı üzerinden seçilecek tarih kırılımı bazında toplam borç/alacak bilgisine rahatlıkla ulaşılabilirken, hesap ekstresi özet bilgisi, güncel döviz kuru takibi ve döviz dönüşüm işlemleri da kolaylıkla gerçekleştirilebilir. 

“Online Hesap Özeti Uygulaması” Logo Tiger ve GO ERP çözümleri içerisinde 3 ara yüzü versiyonlarına sahip çözümler ile tam entegre çalışıyor. Online Hesap Özeti Uygulaması kullanmak için kullanıcıların öncelikle eLogo sipariş portalından aylık veya yıllık avantajlı paketlerden bir tanesini satın almaları gerekiyor. Sonrasında ERP’lerine versiyon güncellemesi ile beraber otomatik bir şekilde yüklenen uygulamayı hemen kullanmaya başlamak için tek yapılması gereken entegrasyon sağlamak istedikleri bankalardaki kullanıcı bilgilerini uygulamaya girmek. Otomatik kurulum sürecinin yanı sıra istenilen zamanda Logo Store üzerinden de uygulamaya rahatlıkla erişim sağlanabilir.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan eLogo Genel Müdürü Başak Kural, açık bankacılık ve finansal teknolojiler alanında geliştirdikleri ve geliştirmeyi planladıkları ürünlere dikkat çekerek, “Müşterilerimize her zaman en iyi deneyimi sunma gayretindeyiz. Bu bağlamda geliştirdiğimiz Online Hesap Özeti Uygulaması ile de işletmelerin birçok ekrandan takip etmek zorunda kaldıkları banka hesap bilgilerini tek bir ekranda toparlayarak ekstre kayıtlarını da kolaylıkla muhasebeleştirmelerini sağlıyoruz. eLogo olarak son dönemde birçok yeniliğin yaşandığı açık bankacılık alanında Logo Grup müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak ve verimliliklerini arıtacak yenilikçi servisler üzerinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

ETİKETLER :
ELİTE WORLD BANNER EFOR ÇAY EKİCİİİ EKİCİ EKİCİ

ÖNERİLEN HABERLER

BEYMEN BAKERY PLUS BEYMEN CLUB PAYNET 300 X 250 KARE BANNER-1 PAYNET KARE BANNER
DANET BANNER-2 DANET BANNER-1 BEYMEN.COM VİVİDENT SAKIZ 300 X 250 KARE BANNER