Nalburdayim.com e- ticarette 10 yıllık hedefine 1 yılda ulaştı.

Nalburdayim.com e- ticarette 10 yıllık hedefine 1 yılda ulaştı.

Bu haber 9756 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Yapı, inşaat ve banyo ürünlerinden elektrikli ev aletleri, mobilya, dekorasyon, teknoloji ürünlerine kadar farklı kategorilerde binlerce ürünü “Ne ararsan var!” sloganıyla tüketiciyle buluşturan nalburdayim.com, online alışverişte 2020’de yüzde 100’lük büyüme kat etti. 

Pandemi döneminde yaşamın her alanının eve taşınmasına paralel olarak değişen alışveriş alışkanlıkları, e- ticaret sektöründe hızlı bir yükseliş etkisi yarattı. NEYZEN Yapı Market’in dijitaldeki gücü olan nalburdayim.com, değişen alışveriş alışkanlıkları karşısında platformuna eklediği ürün gruplarıyla her eve girdi. Bahçe ve inşaat grubundan, bakım ve onarım malzemelerine, kişisel bakım ve elektrikli ev aletlerine kadar binlerce çeşit ürünü tüketici ile buluşturan platform, “Ne ararsan var!” diyerek 2020 yılında yüzde 100 büyüme kat etti. Bu sene duş sistemleri ve sauna kategorilerini de bünyesine eklemeyi planlayan platform, sene sonunda yine yüzde 100 büyüme hedefliyor. 

Pandemi ile 10 yıllık hedefine 1 yılda ulaştı

Neyzen Yapı Market’in dijitaldeki gücü olarak 2 yıldır e- ticaret sektöründe faaliyet gösterdiklerini kaydeden nalburdayim.com Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Bük, açıklamasında şunları kaydetti: “Bir yılda beklentimizin çok üstünde bir büyüme elde ettik. Neyzen Yapı Market aracılığıyla köklü bayilik geçmişine dayalı ilişkimiz sayesinde ürünlerimizi direkt üreticiden temin ediyoruz. Fabrikalar ile direkt herhangi bir aracıya gerek duymadan doğrudan iletişim halindeyiz. Bu da en kaliteli ürünleri piyasadaki fiyatların çok daha altında satışa sunmamızı sağlıyor. Tüketicinin kaliteli ürünleri uygun fiyata satın alma beklentisini karşıladığımız için piyasada avantajlı konumdayız. Bu sayede önümüzdeki 10 yıllık hedef büyümemizi, sadece 1 yılda elde etmeyi başardık. Platformumuza ekleyeceğimiz ürün grupları ve yeni yatırımlarımızla bu seneyi de yüzde 100 büyüme ile kapatmayı hedefliyoruz.”

Pandemi döneminde oluşan ihtiyaçların karşılanması yönünde çok hızlı aksiyonlar alarak büyüme eğrisine hız kazandırdıklarını belirten Bük, sözlerini şöyle sürdürdü:

Değişen alışveriş alışkanlıklarına anında cevap verebiliyoruz

"NEYZEN Yapı Market’ten aldığımız saha analizleri ile platformumuza üye tüketicilerimizden elde ettiğimiz datalarla, tüketici beklentilerini çok iyi ölçebiliyoruz. Sadece ürün satan değil aynı zamanda tüketicilerimize teknik danışmanlık veren bir platformuz. Bugün Türkiye’nin dört bir yanından müşterilerimiz bizimle doğrudan iletişim kurarak satın aldıkları veya alacakları ürünler hakkında teknik destek alabiliyor. Bu da müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşıyor. Neyzen Yapı Market’ten gelen stoklu mağazacılık anlayışını nalburdayım.com e-ticaret platformumuzda profesyonel olarak sürdürüyoruz. Böylece tedarik süreçlerinde yaşanabilecek aksamaların önüne geçebiliyoruz. Pandemi sürecinde ürün teslimlerindeki aksamaların önüne geçebilmek için İstanbul’da kendi kargo ağımızı kurduk. Önümüzdeki dönemde de tüketicilerimizin beklentileri ölçüsünde gelişen alışveriş alışkanlıklarındaki değişime anında cevap vererek çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Tüketicilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılamak için 7/24 çalışmalarımıza devam ediyoruz.”

Banyo ve mutfaklar çağ atladı

Pandemiyle birlikte oluşan hijyen hassasiyetinin satışlara yön verdiğini kaydeden Bük, “Pandemi en çok banyo ve mutfaklara yaradı. Armatürlerin sık kullanımı ile bu ürünlerin değişimiyle başlayan süreç, tüm mutfak ve banyoyu etkisi altına aldı. Armatür ve duş başlıklarının değişimiyle başlayan değişim rüzgârı, banyo ve mutfaklara adeta çağ atlattı. Eskiyen banyo ve mutfak malzemeleri bu süreçte yenilendi. Bu dönemde su tasarrufu sağlayan ürünler tercihte ilk sırada yer aldı. Tüketiciler kaliteli ürünü uygun fiyata bulabilecekleri yerli ürünlere yöneldi. Armatürlerin yanı sıra, klozet, fayans ve seramikler yok sattı.”

Dekorasyonda duvar kaplamalar ve doğal taşlar başrolde

Pandemi ile birlikte ev dekorasyonunda duvar kaplamaları ve doğal taş satışlarının artışını gözlemlediklerini sözlerine ekleyen Bük, “Bu süreçte ev dekorasyonuna yönelik satışa sunduğumuz tavan kaplama ve doğal taş gibi ürünlere talep ciddi oranda arttı. Tavan kaplamaların ve doğal taşların yanı sıra, hobi beton ürünleri, boyalar ve kendin yap ürünlerinin satışında  yüzde 100’lük bir artış yaşandığını söyleyebiliriz.’’ 

ETİKETLER :
ELİTE WORLD BANNER EFOR ÇAY EKİCİİİ EKİCİ EKİCİ

ÖNERİLEN HABERLER

BEYMEN BAKERY PLUS BEYMEN CLUB PAYNET 300 X 250 KARE BANNER-1 PAYNET KARE BANNER
DANET BANNER-2 DANET BANNER-1 BEYMEN.COM VİVİDENT SAKIZ 300 X 250 KARE BANNER