Tepe Home’dan Yepyeni Bir Ürün Gamı; “Aramıza Hoş Geldin Tepe Bebek!”

Tepe Home’dan Yepyeni Bir Ürün Gamı; “Aramıza Hoş Geldin Tepe Bebek!”

Bu haber 9972 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Her zevke ve ihtiyaca hitap eden geniş ürün yelpazesiyle yaşam alanlarını güzelleştiren Tepe Home, şimdi de yepyeni bir koleksiyonu müşterileri ile buluşturuyor; Tepe Bebek.

Tüketicisinin ihtiyaçlarını ve taleplerini dikkate alarak ürün yelpazesini genişleten Tepe Home, şimdi de yeni bebek koleksiyonuyla dikkatleri üzerine çekiyor. 

Kaliteyi odağına alan Tepe Home’da, Bebek Odası takımlarının üretiminde kullanılan tüm malzemeleri özenle seçilip, bebek sağlığına uygun şekilde tasarlanarak TSE’ye uyumlu olarak satışa sunuyor. Bebek ve ebeveynlerin tüm ihtiyaçları düşünülerek sunulan koleksiyon; estetik tasarımları, geniş saklama alanları, büyütülerek kullanılabilme özellikleri ve fonksiyonel detaylarıyla öne çıkıyor. Bebek odası takımlarının her bir modülü ayrı olarak satın alınabiliyor; bu sayede tüketiciye kombinasyon özgürlüğü tanınıyor.

Alice; büyüyebilir beşiğiyle bebeğinizin ilk zamanlarından çocukluğa olan macerasında ona ilham veriyor. Nina; bir ortam yaratan doğal tarzıyla sevgi dolu ve sıcacık bir ambiyans sunuyor. Mono; modern tarzın yalın hatlarla yorumlandığı bir atmosfer vadediyor. Coco ise; zamansız ve romantik bir hissi bebek odalarına getiriyor. 4 farklı bebek odası takımından oluşan bu yepyeni koleksiyon, farklı zevklere ve farklı ihtiyaçlara cevap veriyor. 

Tepe Home güvencesiyle üretilen ve satışa sunulan tüm bebek ürünlerine Tepe Home Mağazaları ve www.tepehome.com.tr  adresinde inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri güvenle ve içiniz rahat olarak satın alabilirsiniz.

ETİKETLER :
ELİTE WORLD BANNER EFOR ÇAY EKİCİİİ EKİCİ EKİCİ

ÖNERİLEN HABERLER

BEYMEN BAKERY PLUS BEYMEN CLUB PAYNET 300 X 250 KARE BANNER-1 PAYNET KARE BANNER
DANET BANNER-2 DANET BANNER-1 BEYMEN.COM VİVİDENT SAKIZ 300 X 250 KARE BANNER