AVM HABERLERİ

AVM HABERLERİ "M1Konya Avm’den Alışverişi Lezzet İle Birleştiren Kampanya."

Bu haber 26862 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, ziyaretçilerinin alışverişlerine lezzet katacak yepyeni kampanyasını hayata geçiriyor. “Bu alışveriş sizi bol bol doyuracak” sloganı ile uygulamaya aldığı yeni kampanyası ile M1Konya AVM, 11-22 Ekim tarihleri arasında aynı gün içerisinde 500 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine anında 50 TL’lik yemek çeki hediye edecek.

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli yaşam merkezi M1Konya AVM, güzel bir alışverişin ardından ziyaretçilerine lezzetli bir yemek ısmarlıyor. 

“Bu alışveriş sizi bol bol doyuracak” sloganı ile hayata geçireceği yeni kampanyası ile M1Konya AVM, aynı gün içerisinde en fazla 3 alışveriş fişi ile toplamda 500 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine anında 50 TL’lik yemek çekini hediye edecek. 11 Ekim’de başlayacak ve 22 Ekim’de sonlanacak kampanya, M1Konya AVM’nin içerisinde bulunan 11 mağazada geçerli olacak. 

Ziyaretçiler M1Konya AVM’de her türlü ihtiyaçlarına yönelik alışverişlerini tamamladıktan sonra kazandıkları hediye çeklerini Pidem, Pide By Pide, Simit Sarayı, Melange Coffe, Tavuk Dünyası, Tavukland, Fatih Sabri Pastanesi, Bursa İshakbey Döner, Baydöner, Akçaabat Köfte ve Öküz Burger’de değerlendirebilecek. 

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan M1 Konya AVM, yeni kampanyası ile ziyaretçilerine ‘doya doya’ bir alışveriş keyfi yaşatacak.

Stoklarla sınırlı kampanyasına bütün Konyalıları davet eden M1Konya AVM, tek kat üzerine kurulu yerleşimi, geniş koridorları ve açık otoparkı ile ziyaretçilerini havadar ve sağlıklı ortamlarıyla karşılıyor. Ziyaretçilerinin güvenlik ve sağlığını en yüksek seviyede gözeten M1Konya AVM, uygulamaya koyduğu önlemlerle Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazanmıştı.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) şirketi AVM yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren M1Konya AVM hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr ve www.m1konyaavm.com.tr adreslerinden ulaşılabiliyor.

ETİKETLER :
ELİTE WORLD BANNER EFOR ÇAY EKİCİİİ EKİCİ EKİCİ

ÖNERİLEN HABERLER

BEYMEN BAKERY PLUS BEYMEN CLUB PAYNET 300 X 250 KARE BANNER-1 PAYNET KARE BANNER
DANET BANNER-2 DANET BANNER-1 BEYMEN.COM VİVİDENT SAKIZ 300 X 250 KARE BANNER